نتایج جستجو برای عبارت :

همه چیز درباره محل عبور عابر پیاده

در
بیشتر مواقع، تقدم حق عبور از مسیرهای مشترک میان عابران پیاده و خودروها (یعنی
کوچه ها، خیابان ها، بزرگراه ها، آزادراه ها)، به عابر پیاده می رسد. اما همین حق
عابر پیاده نیز مشمول قواعد و اصولی می شود. محل عبور عابر پیاده در خیابان ها
مشخص بوده و لازم است که برای عبور از عرض خیابان، از این محل ها، گذر کنید. در
غیر اینصورت قوانین راهنمایی و رانندگی، سهم تقصیر در تصادفات را ارزیابی کرده و احتمالا
بخشی از آن یا حتی همه آن؛ به شما، به عنوان عابر پی
سازندگان پل های پیاده در تهران نظارت بر ساخت و ساز ساخت پل های پیاده روآیا امکان خرید و فروش پل های عابر پیاده وجود دارد؟در حال حاضر، با توجه به قوانین موجود، فروش و خرید پل های عابر پیاده غیرقانونی است و انجام نخواهد شد. از آنجا که هر پل عابر پیاده باید بر اساس مکان و کاربرد طراحی و ساخته شود. بنابراین اگر فکر می کنید خرید و فروش یک پل عابر پیاده را انجام دهید، باید این همه را فراموش کنید. اگرچه خرید یک پل بسیار متفاوت از ساختن آن نیست، بهتر اس
من کوروکی اتفاقی که افتاده رو دقیق مینویسم شما بگید  چی شده 
خواهرم از من طلب داشت جمعه اومدم از طریق گوشی پول رو کارت به کارت کنم یعنی کارتم رو از توکیفم در آوردم شمارش رو زدم همه این حرکات رو انجام دادم و نوشت عملیات نا موفق منم به خواهرم گفتم الان میرم دم عابر پول از عابر میگیرم میام سوئیچ ماشین رو برداشتم کارتم هنوز تو دستم بود رفتم دم عابر بانک کارت رو داخل دستگاه گذاشتم رمز رو زدم تا اومدم پول بگیرم نوشت کارت شما به دلایل امنیتی توقیف شد

ساخت و نصب پل عابر پیاده اصول و استانداردی دارد که شرکت های سازنده ی پل عابر پیاده باید این استانداردها را رعایت کنند. ساخت و ساز عامل پیشرفت و حرکت رو به جلو هر کشوری است. در این بین توسعه ی شهری یکی از عواملی است که ما را بر آن داشته تا خدماتی در این زمینه با نام ساخت انواع پل های عابر پیاده ارائه دهیم.
وقتی بحث از ساختن پل های پیاده رو می شود ذهن خواننده به سمت پل هایی پیش می رود که باید به صورت کج پل های آن را طی نموده و به بالای پل رفته و خیاب
پل عابر پیاده را بسازید
برای ساخت پل های عابر پیاده استاندارد و استاندارد است که باید توسط سازندگان عابر پیاده انجام شود. ساخت و ساز یک عامل مهم برای هر کشور است و می تواند نقش مهمی در تبلیغات محیطی داشته باشد. در همین حال، توسعه شهر یکی از عواملی است که ما را به ارائه خدمات در ساخت انواع پلهای عابر پیاده هدایت می کند.
هنگامی که برای ساخت یک پل عابر پیاده می آید، ذهن بیننده به پل می رود که باید بر پل حرکت کند و از پل عبور کند و جاده یا بزرگراه را
ﺍﻪ ﺭﻭ ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧﺎ ﺯﺑﺎﻥ ﺷﺮﺍﺯ ﻧﺼﺐ ﺑﻮﺩ ، ﺍﻦ ﻨﻦ ﺎﺳﺦ ﻣﺪﺍﺩ :
عابر بانک : ﺑﻪ ﺑﺎﻧ ﻣﻠ ﺧﻮﺵ ﺍﻭﻣﺪ ﺎﻮ ﺎﺭﺗﺖِ ﺑﺰﻭ ﺗﻮ ﺩﺳﻮُﻭ
ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧ : ﺣﺎﻟﻮ ﻣﺨﻮ؟
ﻣﺸﺘﺮ : ﻣﺨﺎﻡ ﺎﺭﺍﻧﻢ ﺑﻮﺳﻮﻧﻢ
ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧ : ﺑﺮ ﺍﻘﺪ ﻫﻮﻟ ﻫﺴ حالو؟ ﻫَﻨﻮ ﻪ ﻧﺮﺨﺘﻦ به حساﺑﺘﻮﻥ ، أ ﺩﻪ ﺎﺭ ﻧﺪﺍﺭ ﺩﻤﻪ ﻗﺮﻣﺰﻭ ﺭِ ﺑﺰﻥ
ﻣﺸﺘﺮ : ﻭﺴﻮ ﻋﺎم هنو ﺎﺭ ﺩﺍﺭمآ ، ﺷﺎﺭﺟ ﻫﻢ ﻣﺨﺎﺳﻢ
ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧ : َﻨ؟
ﻣﺸﺘﺮ : یی شارج ۵ توﻣﻨ☺
ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧ : ﺍﺻلا ﺗﻮ ‌ﻮﻝ
ساخت و ساز پل های عابر پیاده توسط مانیتورهای ساختاری
فرآیند سفارش برای ساخت و نصب پل های عابر پیاده
همانطور که در مطلب مربوط به چگونگی ساخت و نصب پل عابر پیاده ذکر شد، ساخت پل های عابر مستلزم انطباق با استانداردهای تعیین شده توسط دولت شهرستان و گسترش شهری برای ساخت پل است. سازندگان پیاده رو، مطابق با این استانداردها، قیمت و روش ها را تعیین می کنند و قراردادها را با کارفرمایان امضا می کنند.
در این بخش، ما می خواهیم تا قبل از ساخت و نصب پل عابر
و اسفند میرود که به خط پایان برسد،
دوان دوان و خسته، هول و بی قرار،
در انتظاری گیج و مبهم،
چه ماه غریبیست این اسفند،
چقدر شبیه زندگیست این اسفند،
گویی نیامده که باشد، آمده که برود،
اصلاً انگار برای تمام شدن شروع شده است .
و من عابر پیاده این روزهای پایانی سال،
پشت چراغ های قرمز تردید و تصمیم ها،
چشم انتظار حادثه چراغ سبزم،
شاید اجازه عبور پیدا کنم .
و چه ماه غریبیست این اسفند،
پاک و ساده و بی آلایش،
خسته از ۳۶۵ روز دویدن،
سال را تمام می کند.
شای
حق تقدم در رانندگی از نکات بسیار مهمی
است که حتما باید نکات آن را به خوبی دانسته و به موقع رعایت کنیم. حق تقدم در
رانندگی در چهار راه ها و سه راه ها اهمیت می یابد و در صورت رخ دادن تصادف، مقصر
کسی است که حق تقدم را رعایت نکرده باشد.

حق تقدم در رانندگی چیست؟

حق تقدم در رانندگی به معنای آن است که
یک وسیله نقلیه در مسیر نسبت به سایر وسایل نقلیه در مسیرهای متقاطع با آن، اولویت
عبور داشته باشد. همین طور حق تقدم را می توانیم در عبور میان وسیله نقلیه و
پل های عبور از اشکال مختلف ساخته می شوند، به طور کلی پل یک پل عابر پیاده است:
پل باله: در ابتدا این نوع پل در یونان ساخته شد و به تدریج به کشورهای دیگر وارد شد. این نوع ساختار پل قوس شکل است که دارای دو ستون در اطراف وزن آن است. وزن بار در تعادل در اطراف پل گسترش می یابد. فشار بر روی این پل بسیار مشابه است، زیرا ساخت این پل یک نوع مقاومت بالا است و قوس و انگشتان آن حتی توزیع می کنند. فشار داده شده
پلهای کابلی: پلهای کابلی شامل یک عرشه با یک یا چند برج
داشتن یک پل عابر پیاده در خیابان ها باعث می شود راننده در جاده ها با اعتماد به نفس بیشتری دست یابد، مهم نیست که چگونه مردم می توانند از جاده عبور کنند، در حالی که بسیاری از این پل ها را استفاده نمی کنند.امروزه تعداد پل های پیاده در شریان های بین ستاره، بر خلاف آنچه مدیران شهری در ایران به عنوان نشانه ای از ایجاد خدمات مناسب برای شهروندان و افتخار از آمار مربوطه می دانند، گواهی یک رویکرد «ماشین» برای طراحی شهری است.
پس زمینه
تاریخ پلهای عابر پ
دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر
دانلود فایل

www.takbook.com › best › دانلود-کتاب-عبور-از-منطقه-60-درجه-زیر-...دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر - پروژه هادانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر. دانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفرنسخه پی دی افبهتریت کتاب ترک اعتیاد با جدید ترین روش های کشف شده…mihanvideo.com › aMWD9 › دانلود_کتاب_عبور_از_منطقه__درجه_ز...دانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر - میهن ویدیو۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - دان
در حال حاضر، مردم یک نقطه‌ی خاص از شهر مقدس مشهد، نسبت به دو سال گذشته، بیشتر پشت رنگ قرمز یک چراغ عابرپیاده‌ی خاص می‌ایستن.
اینو کسی بهتون میگه که پونصد و پنجاه روز از هفتصد و دوازده روز گذشته رو پشت اون چراغ عابر پیاده‌ی خاص ایستاده.
این رو تعمیم بدیم به همه‌ی چراغ‌های عابر پیاده و غیرپیاده‌ی کشور؟ درصد قابل توجهی از مردم در دو سال گذشته، دقتشون به این بخش مویرگی از قانون or فرهنگ بیشتر شده.
از پرسنل خدوم شهرداری خالدآباد ، بابت تمیز کردن محوطه ی جلوی دبیرستان آیت الله طالقانی و دیگر مدارس شهر بی نهایت سپاسگزاریم . توسط این پرسنل زحمت کش و در آستانه ی بازگشایی مدارس محوطه ی جلوی درب مدارس شهر خالدآباد  رنگ آمیزی عابر پیاده و نظافت گردید .
دانلود آهنگ جدید حسین فرصت عابر
دانلود آهنگ حسین فرصت به نام عابر کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده عابر با صدای حسین فرصت از جوان ریمیکس
تنظیم و ملودی : امیر علیپور,میکس و مستر : حسن برزه گر
Download New Music Hossein Forsat – Aber

آهنگ جدید حسین فرصت را با کیفیت بالا می توانید هم اکنون دانلود نمایید.
جدیدترین ساخته حسین فرصت، عابر نام دارد.
میکس و مستر این اثر از حسین برزه گر می باشد.
نوازنده ویولون این ا

زیرکی فرمانده
✨پس از عبور از کانال اول، و سه ردیف سیم خاردارهای حلقوی، عبور از میدان مین حدودا با عرض ده متر شروع شد.  تخریب چی ها معبر زدند و قرار شد گروهان دوم از گردان کمیل از معبر باز شده عبور کند و خود را به کانال دوم برساند.
ادامه مطلب
رمان عابر بی سایه نوشته‌ی زینب ایلخانی در سبک رمان عاشقانه و هیجانی یکی از محبوب ترین رمان‌های ایرانی منتشر شده در اینترنت است. جهت دانلود رمان عابر بی سایه با فرمت pdf با لینک مستقیم و بدون سانسور و رایگان از مجله اینترنتی هیلتن استفاده کنید.
خلاصه و دانلود رمان عابر بی سایه
رسومات کهنه و متحجر یک قبیله، مرا از دل تمدن بیرون کشید و حال من اسیر امپراطوری بزرگ تو!خانى و جان شده‌ای… . سرزمین وجودم را با یک شبیخون به تاراج ببر و قلبم تنها غنیم
بسم الله
عابر بانکی با سود دهی 70%
سامانه «هفتاد سی» کاربران را در هفتاد درصد سود بازار محصولات اعتباری از جمله شارژ و بسته های اینترنت و قبض و .. شریک می کند.
با خریدهای خود از این سامانه(عابر بانک همراه 7030)، سود
حاصله (که بانک مرکزی پرداخت میکند) از جمله خرید شارژ, پرداختهای بانکی و
اینترنتی خود ,و ..  رو به خودتون بر می گردونه..(70درصد سودش رو)
از طریق آدرس ذیل عضو شوید و درآمدزایی کنید:
https://7030.ir/r/werda
شناسه معرف جهت ثبت نام:
werda
جهت مطالعه بیشتر به
اگه دقت کنیم در طول روز فرشته های نجات زیادی رو میبینیم که به کمک ما میان 
دیروز ماشین جای بدی پارک کرده بودم سر پیچ خیابون و رفتم داروخانه خرید کردم چندتا خریدم هم دستم بود و میخواستم از عابر بانک برای دیجی کالا هم پول کارت به کارت کنم . رفتم کنار عابر بانک یهو دیدم یه پسری اومد بعد من ایستاد .یه طور خاصی نگاه میکرد .نگاهش با همه آدمها فرق داشت . واریز کردم قبض رو گرفتم و سریع رفتم. دیدم همون آقا صدایم میکنه خانم محترم ، خانم محترم … کارتتون رو
زمانی که «مسعود نصرتی» شهردار رشت بود، ۳ پل عابر پیاده در بلوار معصوم خمینی(ره)، مثال مفتح و خیابان کوچک رشتیان رشت باز کردن شد که تاریخ آن مربوط بوسیله خرداد سال ۹۷ است. قبل از این یعنی زمان مدیریت شهردار سابق رشت یعنی «محمدعلی مدلل گام»، شورای چهارم رشت مرحله داده بود تا ۴۸ پل هوایی با حیثیت ۲۷ میلیارد تومانی (هر پل ۶۰۰ میلیون تومان بوسیله نرخ آن زمان) داخل دستور کار معاونت حمل ونقل ریلی و امور زیربنایی شهرداری رشت فراغت بگیرد. قبل از آن دور

با حضور ماموران مشخص شد، یک قطار باربری حین حرکت با یک جوان 21 ساله برخورد کرده که بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

بر اثر برخورد جوان 21 ساله با قطار باری در گرمدره کرج عابر پیاده جان خود را از دست داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در پی مرکز اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک قطار باربری با عابر پیاده، بلافاصله ماموران کلانتری 34 گرمدره به محل حادثه اعزام شدند.
با حضور ماموران مشخص شد، یک قطار باربری حین
maryam rad:*نجوا ▪️ وضو گرفتم به اشکهایت تطهیر شدن مسلک من است تیمم می کنم به نگاهت مسح می کشم به چشم هایم به پهنای صورت لبخند می زنم به خنده هایت نجوا می کنند که اغوا شده است ▪️چشم ها را می بندم دریچه ی بسته سو سو نمی زند و از چشم هایت از خنده هایت از دستهای نوازشگرت گذشتم گذشتن سهم کوچکی از من بود هنگامی که ضرورت عبور بود مثل عابری ساده از رد پای خاطرات من عبور عبور عبور ▪️سجاده سجاده سجده کردم به رد پای تو انگار حک شده است عطر تنت در کوچه پس کوچه
با وجود اینکه سال تحصیلی شروع شده و چند روزی از آن گذشته ، اما هیچ وقت برای اینکه نکات مهم و حیاتی را در مورد ایمنی هنگام پیاده روی و دوچرخه سواری خودمان یا دانش آموزان یاد بگیریم دیر نیست.
   بیش از ۲۰ سال است که سازمان بین المللی «پیاده روی و دوچرخه سواری تا مدرسه» در حال کمک به جوانان و دانش آموزان است که یاد بگیرند چگونه در هنگام رفت و آمد به مدرسه ایمن بمانند.
در سال ۲۰۱۷ در آمریکا ۵ هزار و ۹۷۷ عابر پیاده و ۷۸۳ دوچرخه سوار در اثر تصادف با خو
سلام!
امروز یه پیام برام اومد با این مضمون که یه حساب برای من تو بانک سپه افتتاح شده و من باید برم و کارت عابر رو بگیرم از بانک این در حالیه که من قبلا خودم یه حساب باز کرده بودم و شماره حساب رو تو فرم ها نوشته بودم..نمیدونم چرا اینطوری شده و قضیه چیه؟
اگر شما از تهران می آیید به سمت کرج بعد از رد کردن پل کلاک در اتوبان اولین خروجی به کنار گذر را خارج می‌شوید و سپس وارد خروجی پردیس می‌شوید بعد از عبور از اولین دور برگردان به میدان امام سین می‌رسید به راه مستقیم خود ادامه می‌دهید یعنی بلوار چمران 200 متر بعد از میدان امام حسین به اولین پل عابر پیاده می‌رسید در سمت راستتون بعد از پل عابر به بازار مبل آرش می‌رسید.
اگر شما از سمت شرق کرج میاید میتونید از خیابان بهشتی به خیابان مظاهری سپس به می
رمز عبور بر روی تلفن‌های هوشمند روشی برای محافظت از اطلاعات خصوصی گوشی‌تان است. در عصری که اطلاعات شخصی، حرفه‌ای و مالی همه ما بر روی گوشی ها ذخیره می شود، استفاده از رمز عبور یک ضرورت محسوب می‌شود.
آیا برای شما پیش آمده که رمز عبور خود را فراموش کنید ؟ برای بازیابی رمز خود چکار می کنید، در ادامه روش‌هایی را برای شما بیان می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در صورت فراموش کردن رمز دوباره به گوشی‌تان دسترسی پیدا کنید.

ادامه مطلب

=> این اموزش با کالی انجام میشه ولی در دیگر توزیع ها مثل اوبونتو و … به همین شکل هست.
-> ترمینال را باز کنید و دستور زیر را بنویسید:
passwd
..................................
بعد از اجرای دستور، با پیغام زیر مواجه میشید
Enter new UNIX password
که بدین معنی است که باید رمز عبور جدید را وارد کنید.
-> بعد از وارد کردن رمز عبور دوباره پیغامی ظاهر میشود
Retype new UNIX password
که باید رمز عبور جدید خود را که در بالا وارد کردید دوباره وارد کنید.
-> و
#موارد_پرداخت_دیه_از_بیت_المال
هرگاه در اثر خطای قاضی، در حکم و یا تشخیص موضوع و یا تطبق حکم بر موضوع، ‌شخص بی‌گناهی محکوم به مرگ شده و متحمل خسارت بدنی شود دیه قتل یا جراحت از بیت‌المال است، خطای قاضی به این علت که قاضی شرایط قضاوت را ندارد و یا خلاف کتاب و سنت حکم کرده است. 
در مواردی که لوث علیه شخصی محقق شده باشد ، ولی اولیاءدم حاضر به قسامه نشوند، در صورتی که متهم و اقربای او قسامه را اجرا کنند ، قصاص از متهم ساقط شده و بیت‌المال،‌ دیه مق
❆ #دیوار:دیوارهای کوچه می دانندآنکه ایستادهسرِ قرار، منمآنکه جا زدهاز سایه ی دیوار تویی ❆ #نان:طعم نان بیات گرفته است زندگیِ مناز بس که سفره‌ٔ خالی‌ِ مانان گرم به خود ندیده است ❆ #عبور:عبور ات به حوالی ام خوردخواهی دیدپهن کرده امبساط تنهایی ام رااما کوچه در قُرق خیالتبی عبور است #سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#شعر_سپکو@ZanaKORDistani63سپکوسرای میخانهکانال شعرهای سپکو(سپید کوتاه) سعید فلاحی(زانا کوردستانی)https://t.me/sepkomikhanehhttps://www.instagram.com/zanakordistani?r=namet
 خداوند ان‌شاءالله که به شماها اجر بدهد، صبر بدهد. [حاج قاسم] زندگی‌اش هم برای شما امتحان بود، شهادتش هم برای شما امتحان است. رنج زیاد است، غصّه بزرگ است، امّا اجر هم به همین اندازه بزرگ است. بایستی تحمّل کنیم، بایستی از خدای متعال راضی باشیم؛ بالاخره هر کسی از این مرحله‌ی زندگیِ این نشئه به نشئه‌ی بعد عبور خواهد کرد -همه عبور میکنند: من، شما، دیگران، همه؛ جوان، پیر- نوع عبور کردن مهم است؛ ...
ادامه مطلب
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
رنگ سرد ترافیکی دو جزئی سرد:
این نوع رنگ که امروز می خواهیم از آن صحبت به میان آوریم پایه رزین اش اکریلیک سینتتیک است چنانچه اگر دو جزء رنگ باهم مخلوط شوند یک فرآیند گرما زا اتفاق می افتد و این ماده سفت و سخت شدن شدیدی را در پی خواهد داشت. برای افرادی که رنگی با کیفیت خوب را خواهان هستند چنانچه به سطح موردنظر شما بچسبد می توان این نوع رنگ را برای خط کشی ها چه بر روی بتن و چه بر روی آسفالت مورد استفاده قرار داد. از جمله مکان هایی که احتمال سایش بسی
صبح ها که بیدار میشوم دنبالِ پلِ عابر پیاده میگردم.دنبال پلی میگردم که بتوانم خیابان را دور بزنم و بیخیال و سر به هوا این شلوغی را رد کنم.اما نیست.صبح ها که بیدار میشوم باید تنه به تنه بشوم با آدم های توی خیابان.با سرعت و هیجانش خودم را وفق بدهم.کاری که نمیتوانم بکنم.تولد و عروسی و دور همی ها بی نهایت برایم بی اهمیت شده اند.این ها را در حالی مینویسم که همزمان دارم یه آهنگِ بی نهایت شاد گوش میدم!چه تناقضِ کسل کننده ای دارم همیشه!
خیلی وقت ها میشود
و اما مشکین سفر به مشکین شهر را به همه توصیه می کنم. شهری با جمعیت 74 هزار نفری که سومین شهر بزرگ اردبیل است(ویکی پدیا). سوق تازه این شهر به جذب توریست و وجود جاذبه های متنوع می تواند سفر لذت بخشی را برای همه رقم بزند. مهم ترین جاذبه گردشگری مشکین شهر پل معلق این شهر است. یک پل با نرده های فلزی و یک پل چوبی با محافظ طنابی. هر چند مجموعه پل معلق با سرگرمی های دیگری در پی کسب رضایت مراجعه کنندگان بود ولی بی نظمی در فروش بلیط و نبود امکانات بانکی واقعا
استاد اندیشه می‌گفت شاید یکی از دلایل دلگیری غروب جمعه، این باشه که زمان بازگشت ارواحه. اون‌ها حین بازگشت به دنیای دیگه ، با عبور از جسم‌ ما، بخشی از غم و دل‌تنگی‌ای که بهش دچارن رو در ما جا می‌ذارن و باعث می‌شن ما هم احساس دلتنگی کنیم.
چه دل گرفته‌ای داشته روحی که از من عبور کرده...
۱.در حالی‌که از بی‌پولی می‌خواستم پارچه‌ای سبز بخرم و به عابر بانک‌های محله‌مان دخیل ببندم، تصمیم گرفتم شاخ غول را بشکنم، تهدید را تبدیل به فرصت کنم و از دل بی‌پولی میخ اراده‌ام را بکوبم و بعد بیایم از قهرمانی خودم برایتان بگویم. چه کار کردم؟ خرد خرد از همان بی‌پولی، پول کنار گذاشتم تا بتوانم سر ماه باشگاه ثبت‌نام کنم. پول سینمایی که نرفتم، پول تاکسی‌ای که نگرفتم، پول پیتزایی که نخریدم، ضدآفتابی که آب قاطی‌اش کردم تا دیر تمام شود و پ
آدامسم رو تو کاغذ رسید عابر بانک مچاله می‌کنم. نماز میخونم. توی زمین تنیس توپ ها را با بقیه تقسیم می‌کنم. ایمیل می‌دهم. احساس می‌کنم زیبا هستم. می‌‌پرسم بدنم روی یک خط راست است؟ راه می‌روم. می‌نشینم. صدای باز و بسته شدن درهای دانشگاه را چک می‌کنم  منتظر محل دقیق برهمکنش مولکول ها هستم. منتظر محل دقیق برهمکنش مولکول ها هستم. 
پنجشنبه 10/5/1395صبح با باباجونت رفتیم بانک صادرات سر کوچه تا برات حساب باز کنیم،اول قرار بود مشترک با حساب من باشه ولی کارمند بانک گفت با باباش باشه بهتره و این شد که شما با حساب بابا و خودت صاحت یک عدد عابر بانک شدی و وقتی اسم و فامیلت رو روی کارت دیدم کلی ذوق کردم ان شاءالله همیشه حسابت پر پول باشه و تنت سلامت دلت خوش...بهترین ها رو برات آرزو میکنم عشق مامان
▼ حرف
رمز عبور از آشوب

بیش از 40 سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی می‌گذرد و در طول این دوران با چالش‌های متعددی در حوزه امنیت مواجه بوده است. دشمنان انقلاب از برخی ناکارآمدی‌ها و سوء تدبیرها بهره جسته و بلوا ایجاد کردند که آخرین آن به بهانه گرانی قیمت بنزین کلید خورد. نکته اساسی در این میان آن است که نظام اسلامی همواره توانسته با کمترین هزینه و کمترین زمان از این چالش‌ها عبور کند. در یک حساب سرانگشتی می‌توان به محورهای زیر به منزله رمز عب
maryam rad:
*نجوا 
▪️  وضو گرفتم به اشکهایت 
تطهیر شدن مسلک من است 
تیمم می کنم به نگاهت 
مسح می کشم به چشم هایم به پهنای صورت 
لبخند می زنم به خنده هایت 
نجوا می کنند که اغوا شده است 
▪️چشم ها را می بندم 
دریچه ی بسته سو سو نمی زند 
و از چشم هایت از خنده هایت 
از دستهای نوازشگرت  گذشتم 
گذشتن سهم کوچکی از من بود 
هنگامی که ضرورت عبور بود 
مثل عابری ساده 
از رد پای خاطرات من 
عبور عبور عبور 
▪️سجاده سجاده 
سجده کردم به رد پای تو 
انگار حک شده است

از دیشب هر دومون علائم سرماخوردگی مشکوک به علائم کرونا داریم. منتظریم ببینیم به کجا میرسه. وصیت کنیم یا چی؟
چند وقته از خونه بیرون نرفتیما، پاشد رفت بانک، هر چقدم بهش گفتم نرو گوش نکرد. دیگه الان بانک و دستگاه عابر متهم ردیف اولن.
داریم توهم میزنیم دیگه انقد که بررسی کردیم شرایطمون علائم چی میتونه باشه  

از دیشب هر دومون علائم سرماخوردگی مشکوک به علائم کرونا داریم. منتظریم ببینیم به کجا میرسه. وصیت کنیم یا چی؟
چند وقته از خونه بیرون نرفتیما، پاشد رفت بانک، هر چقدم بهش گفتم نرو گوش نکرد. دیگه الان بانک و دستگاه عابر متهم ردیف اولن.

مقاومت جسم هادی دو سری است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان میدهد و ولتاژ دو سر آن متناسب با جریان عبوری از آن میباشد.در واقع هر هادی الکتریکی از خود در مقابل عبور جریان الکتریکی مقاومت نشان میدهد که بسته به میزان این مقاومت جریان عبوری از آن هادی محدود میشود البته پارامترهای دیگری مانند طول هادی و میزان سطح مقطع آن نیز در مقدار عبور جریان موثر میباشد واحد اندازه گیری مقاومت اهم است. در الکترونیک مقاومت را با حرف R (ابتدای ک
اگر شما رمز عبور خود را می‌دانید، لازم نیست آن را بازیابی کنید و تنها کافی است خیلی ساده آن را از طریق Settings  ویندوز تغییر دهید.مراحل زیر را با ما انجام دهید تا با روش حذف رمز در ویندوز 10 نیز آشنا شوید.
بر روی گزینه Settings کلیک نمایید تا پنجره آن باز شود( اگر دوست داشته باشید، شما می‌توانید از کلید‌های ترکیبی Win + I نیز برای اینکار استفاده کنید).
بر روی گزینه Accounts کلیک کنید.
در منوی سمت چپ وارد تب Sign-in options شوید.
تیتر قسمت Password را پیدا کنید.
در پایین
دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفرنسخه پی دی افبهتریت کتاب ترک اعتیاد با جدید ترین روش های کشف شده ...
دریافت فایل
دریافت کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر (چاپ بیستم) + ... https://congress60.org › News › دریافت-آنلاین-کتاب-عبور-از-منطقه-60-د... ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر شامل تجربیاتی است که پس از 17 سال ... در ضمن لازم نیست فوری به ازاء دانلود هر کتاب مب
بسم الله
عابر بانکی با سود دهی
سامانه «هفتاد سی» کاربران را در هفتاد درصد سود بازار محصولات اعتباری از جمله شارژ و بسته های اینترنت و قبض و .. شریک می کند.
با خریدهای خود از این سامانه(عابر بانک همراه 7030)، سود حاصله (که بانک مرکزی پرداخت میکند) از جمله خرید شارژ, پرداختهای بانکی و اینترنتی خود ,و ..  رو به خودتون بر می گردونه..(70درصد سودش رو)
از طریق آدرس ذیل عضو شوید و درآمدزایی کنید:
https://7030.ir/r/werda
شناسه معرف جهت ثبت نام:
werda

بعضی از قوانین 70درصد سو
اگر تاکنون به مطالعه مطالب مختلف پیرامون افزایش امنیت اطلاعات خود و محافظت فراتر از آن‌ها پرداخته باشید، ممکن است با واژه‌های اسکیمر (Skimmer) و شیمر (Shimmer) نیز آشنایی داشته باشید، اما موارد اشاره حقیقتاً در کدام یک از حوزه‌های سرقت اطلاعات مورد استفاده قرار گرفته و آیا توجه به آن‌ها لازم و ضروری به شمار می‌رود؟
روش‌های مورد استفاده توسط افراد سودجو جهت سرقت اطلاعات و اخاذی امروزه از تنوع بسیار بالایی برخوردار می‌باشند که بخش عظیمی از آن
مقاومت جسم هادی دو سری است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان میدهد و ولتاژ دو سر آن متناسب با جریان عبوری از آن میباشد.در واقع هر هادی الکتریکی از خود در مقابل عبور جریان الکتریکی مقاومت نشان میدهد که بسته به میزان این مقاومت جریان عبوری از آن هادی محدود میشود البته پارامترهای دیگری مانند طول هادی و میزان سطح مقطع آن نیز در مقدار عبور جریان موثر میباشد واحد اندازه گیری مقاومت اهم است. در الکترونیک مقاومت را با حرف R (ابتدای ک
دانلود طرح درس - واحد کارخیابان
فرمت فایل (word) و قابل ویرایش 
تعداد صفحات 2 صفحه
قسمتی از مجموعه
هدف کلی
عبور و مرور از خیابان
اهداف جزئی
-        آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی به زبان ساده به خردسالان
-        خیابان محل عبور و مرور ماشین و موتورسیکلت است
-        پیاده رو محل عبور و مرور افراد پیاده است
-        رعایت نطم وظیفه تک تک ماست
-        آشنایی با چراغ راهنما و معنای سه رنگ آن
 اهداف رفتاری
دانش آموزان پس از پایان درس باید بتوانن
حقمان است اگر غم زده و سرد شدیم
یا که از مزرعه ی سبز خدا طرد شدیم
ما چرا عابر پس کوچه ی عادت شده ایم؟
دور افتاده ز دامان شهادت شده ایم؟
لب فروبند که مرغان غزلخوان رفتند
مرگان باد خدایا که شهیدان رفتند...
امروز رفتم قطعه ی 50 کنار خاک مهربان محمدعبدی که معلم و رفیق و عشق و علاقه ام بود....حال خوشی داشتم!
برترین فروشگاه مبل در کرج اینجاست: مبل فروشی در کرج فقط کلکسیون مبل آرش برترین و بزرگترین فروشگاه مبل در کرج و واحد نمونه سال 97 در فروش و خدمات پس از فروش محصولات چوبی در سطح استان البرز.
فروش ویژه تابستانه محصولات مبلمان آرش:

اقساط بلند مدت بدون سود و کارمزد24ماه خدمات پس از فروشقیمت مناسب و ارزانکیفیت فوق العاده محصولات
بهترین شرایط را برای هر بودجه ای در نظر گرفتیم. شما می توانید بهترین قیمت ها را همراه با بهترین محصولات در یک مجموعه شاه
Artist: DJ Avi8 (Scott Nicol) | Music Name: Pass You By | Genre: ‎HardStyle/Hard Dance | Released: 2019 | DJ Avi8 - Pass You By

هنرمند: آوی8 | نام موزیک: عبور شما توسط (عبور شما با) | سبک: هارد استایل | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: اسکاتلند
دانلود آهنگ (آوی8) Avi8 با نام (عبور شما توسط) Pass You By

ادامه مطلب
آدم‌ هایی که ما را رنج می ‌دهند ، خیلی اوقات رنج ‌کشیده‌ هایی هستند که از زخم ‌های خودشان نتوانستند عبور کنند .
اروین یالوم
+رنج ها میتوانند از جانب بیرون باشند اما بزرگترین رنج ها را خودمان به خودمان می دهیم !
رنج هایی زاده ی رفتارمان
رنج هایی زاده ی ذهن بیمارمان
رنج هایی برای تنبیه خودمان
رنج هایی برای انتقام
و ...
++مدتی است دچار عزیزی هستیم که سخت رنج مان می دهد . شاید دلیلش همین باشد . نتوانسته است از رنج هایش عبور کند .
سعی میکنیم درک اش کن
59-  و قال (علیه السلام)
> لما عزم علی حرب الخوارج و قیل له إن القوم عبروا جسر النهروان <
مَصَارِعُهُمْ دُونَ النُّطْفَةِ وَ اللَّهِ لَا یُفْلِتُ مِنْهُمْ عَشَرَةٌ وَ لَا یَهْلِکُ مِنْکُمْ عَشَرَةٌ.
# قال الشریف : یعنی بالنطفة ماء النهر و هی أفصح کنایة عن الماء و إن کان کثیرا جما و قد أشرنا إلی ذلک فیما تقدم عند مضی ما أشبهه.#
خطبه 059-درباره خوارج 
(به هنگام حرکت برای جنگ با خوارج شخصی گفت، خوارج از پل نهروان عبور کردند امام فرمود) 
خبر از ق
موضوع صحبت امروز ما در خصوص پیدا کردن رمز عبور وای فای مودم  است ، اگر هنوز از رمز عبور WiFi که در پشت مودم توسط ISP نوشته شده استفاده می کنید ، احتمالاً ترکیبی از حروف ، اعداد و نمادهاست که هرگز نمی توانید آنها را به خاطر بسپارید. بیشتر افراد سعی می کنند رمز عبور را در جایی بنویسند یا هر بار که بخواهند آن را به شخص دیگری بدهند ، روتر را چک می کنند. اگر از قبل رایانه شما  به شبکه WiFi متصل شده باشد ، می توانید به راحتی رمز را در آنجا مشاهده کنید.
برای
منشی گفت کارت‌خوان نداریم، ۶٠ تومان از عابربانک بگیرید بیایید.
فاصله‌ی عابر‌بانک تا مطب زیاد بود. گفتم چرا دستگاه پُز ندارید؟خانم منشی گفت خودت این را از آقای دکتر بپرس!گفتم لابد برای فرار از مالیات است دیگر...این جناب آقای دکتر مگر بورد تخصصش را از فرانسه نگرفته؟
ادامه مطلب
در بیشتر مواقع فکر کردن زیاد درباره‌ی امور بی ارزش، ذهن رو اونقدر مشغول می کنه که همینطور پشت سر هم مشکلات جدیدی رو خلق می کنه و خودشو توش غرق می کنه؛ مشکلاتی که در واقعیت حتی شاید وجود ندارند و نتیجه ‌ی تداوم این رفتار، چیزی جز افسردگی برای انسان در پی نداره.به هر حال، همه ما کم و بیش در زندگی، گاهی احساس خستگی و اندوه می کنیم؛ مهم اینه که خودمون رو به دست احساسات ناخوشایند زندگی نسپاریم و روح مون رو با ارتباط با خداوند متعال، از این گردنه ه

ناراحتی های شیطان درباره صدقه

روزی حضرت رسول اکرم (ع) از شیطان پرسیدند : ای ملعون ! چرا مانع از صدقه دادن می شوی ؟
عرض کرد : ای رسول خدا اگر اره ای بر سرم گذارند و مانند درخت اره ام کنند  برایم راحتر است از تحمل صدقه دادن اشخاص. حضرت فرمود: چرا از صدقه دادن مردم ناراحتی ؟ شیطان گفت : در صدقه پنج خصلت است:۱. مال را زیاد می کند.۲. مریضان را شفا می دهد.۳. بلاها را دفع می کند.۴. صدقه دهندگان به سرعت از پل صراط عبور می کنند.۵. بدون حساب وارد بهشت می شون
یا راحم من لا راحم له

هر کسی این انقلاب را، خودش را و راه ش را به چیزی می فروشد. یکی به پول، یکی به قدرت، یکی به مقام، یکی به زن، یکی به آبرو، یکی به عشق، یکی به رفیق، به شوهر، یکی به همسر، یکی به فرزند، یکی ... دام ها زیادند. انقلاب را و راه را هر کسی به بهانه ای تنها می گذارد و می رود به راه خودش. این حسی بود که آخر فیلم ماجرای نیمروز: رد خون با آن بغض کردم و گریستم. برای تنهایی های مان. برای تنهایی انقلاب مان... (آیا ما تا آخر هستیم؟ یا رفته ایم و خو
باران که می‌بارد ناودان خانه‌مان قل‌قل می‌کند. می‌گویند یک نقص خانه‌سازی است و خانه‌ی خوب باید همه‌جوره آرام و بی‌صدا و کیپ و بسته باشد. من اما لذت می‌برم ازین نقص خانه‌مان. صبح‌هایی که بیدار می‌شوم و صدای قل‌قل ناودان را می‌شنوم اولش تیز می‌شوم. بدو می‌روم دم پنجره و دایره دایره‌های ریزش باران بر آسفالت خیس را نگاه می‌کنم. بعدش اما شل می‌شوم. یکهو یادم می‌آید که اینجا تهران است. یادم می‌آید که تهران در روزهای بارانی‌اش هم پلشت
برای گذاشتن رمز عبور روی تلگرام نیازی به استفاده از اپلیکشن های دیگر ندارید و می توانید با مراجعه به تنظمیات خود این پیام رسان به چنین قابلیتی دست پیدا کنید. برای استفاده از این ویژگی می بایست به تنظیمات تلگرام رجوع کنید و از آن جا وارد منو Privacy and Security شوید. در صفحه باز شده به دنبال گزینه PassCode بگردید و با ورود به این بخش تنظیمات آن را فعال کنید و رمز عبور خود را ارائه دهید.
می فروشند، با ترازویی  که لحظه را اندازه می گیرد.دوره گردهایی در کوچه داد می زنند و آرامش همسایه ها را می گیرند که آرامش بفروشند.
کسی را از خواب زمستانی بیدار می کنند که آرامش، سالهاست ترکش کرده است، فروشنده فریاد می زند: حقیقت می فروشم، رازهای کهنه می خرم! بشتابید، راستی می فروشم، اکراه ناگفته ها را می خرم!
لبخند می فروشم، بیایید توانایی درک آدم می فروشم.
هنوز عابران عبوس از کنارش می گذرند و او با لبخد از یکی می پرسد: چیزی نمی خری؟ به تو رایگا
بر اساس آمار پزشکی قانونی کشور، در هفت ماهه سال جاری دو هزار و ۱۸۱ عابر پیاده در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که این رقم حدود یک پنجم (۱۹.۸ درصد) از کل تلفات تصادفات این مدت را به خود اختصاص داده است که این آمار نسبت به مدت مشابه در سال گذشته (2120 نفر) 2.1 درصد افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش در هفت ماهه امسال سه چهارم عابران متوفی در تصادفات مرد و یک چهارم زن بوده اند. همچنین استان‌های تهران با ۳۱۷، خراسان رضوی با ۱۷۱ و فارس با ۱۴۹ نف
( این را بعد از اتمام پست اضافه می کنم : پست طولانی است ، اما امیدوارم مطالعه بشود و مورد نقد قرار بگیرد از آنجایی که به نظرم موضوع مهمی می آید ) در پست هایی که می نویسم بار ها اشاره کرده ام که رابطه خوبی با جامعه ندارم ، اما در عین حال آن را تاثیر گذار می دانم . امروز در همین رابطه داشتم فکر می کردم ، که چرا و کجا به جامعه نیاز دارم و اساسا تاثیر گذاری این جامعه چگونه هست روی من . 
شکل ساده این تاثیر گذاری را خب اگر از همه ما سوال کنند ، همان استفاده
چراغ عابر پیاده هنوز سبز نشده بود. به پسرهای جوان که پشت خطکشی ایستاده بودند نگاه کردم. گمان کردم همانی باشد که موهایش فر است. شیشه‌ی عینکش دودی بود. دو دل بودم. گل را که توی دستش دیدم تقریبا مطمئن شدم که خودش است. امیدوار بودم که خودش باشد. چراغ سبز شد. کوله‌اش را سمت راست دوشش انداخته بود و آرام قدم برمی‌داشت. از دور لبخند زد. قبلا اجازه گرفته بود که مرا بغل کند. همدیگر را در آغوش گرفتم. قدّش کمی از من بلندتر بود و باعث می‌شد که راحت‌تر بغل کن
"آخه خدا کریمی‌تو شکر! ... ببین پولو میدی به کیا!!!" ... این جمله را درباره‌ی راننده‌ی ماشین به قول معرفت خانم، «بالا بلند»ی که پیچیده بود جلویش، گفت. قبل‌تر، از توی کوچه که می‌خواست بیرون بیاید و نزدیک بود بچّه‌ای زیر ماشینش برود، بعد از "یا خدا"یی که گفت و ترمزی که به موقع زد، همان طور که چپ چپ مادر جوان را -که هنوز حواسش بیشتر به گوشی بود تا کودکش- نگاه می‌کرد، گفته بود: "خدایا شکرت ها!... ولی آخه... نه! آخه خدا، <اینو> برداشتی بهش بچّه دادی؟!؟!"
در یکی از قصه های خودم، زنی را شناختم که هیچ وقت دوست نداشت منطقی فکر کند. چون از اینکه معشوقش با آن صدای ملایم بعد از هربحث و ابری شدن آسمانی میگفت داری اشتباه می کنی خوشش می آمد. یکی از روزهایی که عشق در متوسط ترین درجه ممکن در کل روز لم داده بود، او از گل فروشی آن ور خیابان که تابلوی ال ای دی داشت دسته گلی خرید. بعد به این فکر کرد که چرا هیچ وقت قرار نیست در پیچیدگی این دنیا، علتی را درست همانطور که هست درک کند. اینکه مجبور بود فقط از معلول ها اث
می توانید یک گذرواژه قوی ایجاد کنید که دارای حداقل 12 نویسه باشد ، شامل اعداد ، نمادها ، حروف بزرگ ، حروف کوچک ، یک کلمه فرهنگ لغت یا ترکیبی از کلمات فرهنگ لغت نیست و به جایگزین های واضح اعتماد نمی کند. این توسط ژنراتورهای رمز عبور رایگان در اینترنت مانند strongpasswordgenerator.com و passwordgenerator.net آسانتر شده است. همیشه امنیت اینستاگرام را جدی بگیرید چون بسیار مهم است مخخصوصا برای پیج هایی که فالو بالایی دارند. کاری که من معمولاً انجام می دهم این است که بعد
مقاومت یا رزیستور نام یکی از قطعات الکترونیکی دوپایه و کنش‌پذیر (مصرف‌کنندهٔ انرژی) است که به عنوان یکی از اجزای منفرد مدارهای الکترونیکی مقاومت الکتریکی مورد نیاز را ایجاد و اعمال می‌کند. در این مدارها از مقاومتبرای کم کردن جریان، تنظیم سطح سیگنال‌ها، تقسیم ولتاژ، یا موارد بسیار دیگری استفاده می‌شود. هنگامی که جریان الکتریکی از یک مقاومت عبور می‌کند اختلاف ولتاژی بر اساس قانون اهم بین پایه‌های آن ایجاد می‌شود. شدت جریانی 
۱. انگار اینجا دور زدن قانون ممکن و راحته....هم خیلیها دارن کار غیر قانونی میکنن و هم اینکه پریروز صاحبخونه به من گفت من دلم نمیخواد مستاجر امریکایی داشته باشم چون اونا خوب همه قوانین رو بلدن و دردسر درست میکنن...
۲. اینجا پلیس خیلی قدرت داره...یعنی حتی به بهونه احساس خطر کردن هم حق تیر داره...وقتی پلیس به شما ایست میده باید بدون حرکت واستی...مثلا اگه بخوای از ماشین پیاده شی بدون اجازه گرفتن, پلیس میتونه شلیک کنه و بگه احساس خطر کردم...
۳. اینجا حق هم
سیارک جنجالی از کنار زمین بی‌خطر گذشت/ سال ۲۰۷۹ با فاصله‌ای نزدیک‌تر بازمی‌گردد
به گزارش ایسنا و به نقل از ناسا، سیارک ۵۲۷۶۸ (۱۹۹۸ OR۲) که در سال ۱۹۹۸ توسط اخترشناسان رصد شد روز گذشته ۲۸ آوریل از کنار زمین عبور کرد.
بنا بر گفته دانشمندان این سیارک تقریبا دو کیلومتر قطر دارد و هر ۴.۱ ساعت یک بار می‌چرخد. نکته جالب درباره این سیارک این است که در تصویری که اخیرا از این سیارک منتشر شده به نظر می‌رسد این سیارک همانند انسان‌ها در این زمان(شیوع وی
تحقیق درباره دیتیلهای ساختمانی
↓↓  لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:16     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : عبور پل از بال ستون و نبشی بالاسری عبور دو پل از دو طرف بال ستون (گره خورجینی) یکی از رایج ترین اتصالی است که اغلب مهندسین محاسب در ایران آنرا پیشنهاد مینمایند. در بازدیدی که از مناطق زلزله بعمل آمد مشاه ...دریافت فایل
"آخه خدا کریمی‌تو شکر! ... ببین پولو میدی به کیا!!!" ... این جمله را درباره‌ی راننده‌ی ماشین به قول معرفت خانم، «بالا بلند»ی که پیچیده بود جلویش، گفت. قبل‌تر، از توی کوچه که می‌خواست بیرون بیاید و نزدیک بود بچّه‌ای زیر ماشینش برود، بعد از "یا خدا"یی که گفت و ترمزی که به موقع زد، همان طور که چپ چپ مادر جوان را -که هنوز حواسش بیشتر به گوشی بود تا کودکش- نگاه می‌کرد، گفته بود: "خدایا شکرت ها!... ولی آخه... نه! آخه خدا، <اینو> برداشتی بهش بچّه دادی؟!؟!"
امروز قبل از ظهر از نیوجرسی به نزدیکترین متروی نیویورک رفتم و با اولین متروی جهان روبرو شدم...کاملا مشخص بود که قدمت این مترو بیش از صد سال هست... هیچ خبری از برد الکترونیک در داخل مترو نبود...
هر ایستگاه که مترو می ایستاد باید روبروی در را میدیدی که اسم ایستگاه چی هست و برون اساس عمل میکردی... 
کارت متروی یک ماهه گرفتم... کارتی که یه ورق نازک هست و من نمیدونم چه طور به عنوان کارت دائم میشه ازش استفاده کرد؟ درست مثل آسانسورهای ایتالیا که پدیده بودن
بسم رب المهدی...
پروانه های سوخته / ۱
سلام بر محرم...
 روز اول محرم: روز دق الباب خانه ی حسین(ع) است، با نام سفیر مظلومش، مسلم بن عقیل(ع)
مسلم؛ آن باب الحوائج حاجت روا نشده است؛ و حاجت مسلم چیزی نبود جز "نیامدن حسین(ع) به کوفه"مسلم؛ آن عابر تنهای کوچه های کوفه ...
آغاز فصل برگ ریزان حسین(ع) استآغاز فصل پاییز زینب(س) استاولین برگ افتاده از درخت حسین(ع)مسلم بود که  از بام دارالاماره ...
اخبار تازه از کوفه می رسد:کوفیان چند روزی ست شغل جدیدی برای خود دست و پ
بسم رب المهدی...
پروانه های سوخته / ۱
سلام بر محرم...
 روز اول محرم: روز دق الباب خانه ی حسین(ع) است، با نام سفیر مظلومش، مسلم بن عقیل(ع)
مسلم؛ آن باب الحوائج حاجت روا نشده است؛ و حاجت مسلم چیزی نبود جز "نیامدن حسین(ع) به کوفه"مسلم؛ آن عابر تنهای کوچه های کوفه ...

آغاز فصل برگ ریزان حسین(ع) استآغاز فصل پاییز زینب(س) استاولین برگ افتاده از درخت حسین(ع)مسلم بود که  از بام دارالاماره ...
اخبار تازه از کوفه می رسد:کوفیان چند روزی ست شغل جدیدی برای خود دست و

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

به عقب برگشتم
به روز هایی که رفت و دیگر هیچوقت برنگشت
عبور میکنم.
زمان میگذرد و میرود
و تو میمانی و یک آدم تو خالی و پوچ
عبور میکنم
به عقب برمیگردم
به روزهایی که دیگر نمی آید
به روزهایی که و
خودروهای بی ام و همواره به دلیل امنیت بالای خود در سراسر دنیا مشهور بوده‌اند. با این حال در سال‌های اخیر به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های مختلف این ایمنی حتی بیش از پیش شده است. 
Active Driving Assistant
سیستم ایمنی Active driving assistant جدیداً در خودروهای بی ام و از جمله سری ۶ Grand Turismo سال ۲۰۱۶ مورد استفاده قرار گرفته است. این سیستم از حسرگرهای التراسونیک، رادارها و دوربین‌ها برای به وجود آوردن یک تجربه‌ی رانندگی امن بهره می‌برد.
این سیستم ایمنی در حقیقت تر
شب عبور شما راشهاب لازم نیستکه باحضور شما افتاب لازم نیست
دراین چمن که زگلهای برگزیده پراستبرای چیدن گل،انتخاب لازم نیست
خیال دار تورا خصم ازچه می بافد؟گلوی شوق که باشد طناب لازم نیست
بس که گریه نکردم غرور بغض شکستبرای غسل دل مرده اب لازم نیست
کجاست جای تو؟از افتاب می پرسمسوال روشن مارا جواب لازم نیست
پشت پنجره برخیز تابه کوچه رویمبرای دیدن تصویر،قاب لازم نیست
#قیصر_امین_پور
1 . در پشت سر یه دوچرخه سوار در حال رانندگی هستید ،قصد گردش به راست دارید ، چکار میکنید ؟الف) سرمون رو از شیشه میاریم بیرون میگیم هوووو یره مگه کوری برو اونور دیگه .ب) به موازات دوچرخه سوار حرکت میکنیم و یه هو میپیچیم جلوش تا حالش گرفته شه.ج) پشت سرش یه بوق خفن میزنیم تا هُل شه و بخوره زمین و بعد از روش رد میشید طوری که مخش بپاشه بیروند) با ماشین میکوبیم بهش تا بیفته زمین و بعد از رو مخش رد میشیم .
2 . از یه خیابان فرعی میخواهید وارد خیابان اصلی شوید.
امروز از پل عابر پیاده رد میشدم و باتلفن حرف میزدم، چندباری 
 دلم هری میریخت و حس میکردم زیرپام خالی میشد 
 وقتی برگشتم خونه گفتن دیروز ی نفر روی همون پل خودکشی
 کرده و طناب بسته به گردنش و خودشو پرت کرده پایین.. 
دردناک بود ... دردناکتر ازاون اینه که واقعا چقد زندگی میتونه
 سخت بگیره بهمون تا بالاخره کم بیاریم و مرگو انتخاب کنیم
دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
این پاورپوینت د ر 20 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد طراحی و اسلاید بندی شده است دراین پاورپوینت مطالبی از پیشینه کالا به کالا،معادله با کالا های خاص،معامله با اسکناس با پشتوانه طلا،مبادله با پول و عابر بانک و سایر مطالب مفید و ارزنده درمورد مبادله کالا به کالا دراین پاورپوینت درج شده است که امید وتاریم رضایتا شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
به نام خدای مهدی (عج)
پیش بینی شهید ابراهیم هادی درباره کاروان های زیارتی کربلا و اربعیناوایل جنگ در ارتفاعات گیلان غرب بر فراز یکی از تپه های مشرف به مرز قرار گرفتیم. پاسگاه مرزی دست عراقی ها بود وبه راحتی در جاده های اطراف آن تردد میکردند.ابراهیم کتابچه دعا را باز کرد و به همراه بچه ها زیارت عاشوراخواندیم.بعد با حسرت به مناطق تحت نفوذ دشمن نگاه میکردم و گفتمابرام جون این جاده مرزی رو ببین عراقی ها راحت تردد میکنند بعد گفتم: یعنی میشه یه روز
1_چگونه می توان یک زرافه را داخل یک یخچال قرار داد؟
2_ چگونه می توان یک فیل را داخل یک یخچال قرار داد؟
3_شیر ، سلطان جنگل ، تمام حیوانات را به یک گردهمایی فرا می خواند.تمام حیوانات بجز یکی از این حیوانات در این گردهمایی شرکت می کنند. حیوانی که غایب بود کدام است؟
4_شما باید از یک رودخانه عبور کنید. این رودخانه محل زندگی تمساح ها است. چگونه از آن عبور می کنید؟
(هر کی جواب و می خواد ، عدد 1  رو تو نظرات بفرسته)

دست‌یابی مردم به اسلحه‌خانه نیروی هوایی و شدت یافتن درگیری مسلحانه مردم و نظامیان؛ انتشار متن فتوای امام مبنی بر باطل بودن قسم وفاداری ارتشیان به شاه؛ اعلام منع عبور و مرور از ساعت چهار و سی دقیقه عصر توسط ارتش شاه؛ انتشار حکم امام درباره‌ی ماندن مردم در خیابان‌ها؛ پیوستن نیروی دریایی و هوایی به مردم
ساعت 10 صبح اسلحه‌خانه‌ی نیروی هوایی به همت مردم و کمک همافران فتح شد.
ساعاتی بعد کلانتری‌های 9، 10، 11، 12، 16، 26 و کلانتری نارمک به دست مرد
الان ده ها ساله که یه بار سیب زمینی و یه سال پیاز کم میشه. یکی شون خیلی گرون و اون یکی ارزش جمع کردن از روی زمینُ نداره! چرا؟
کِی میخاد هردوش معمولی بشه؟
یه سال سیب درختی توی مثلاً مراغه ارزش جمع کردن و فروش رُ برای باغدار نداره ولی توی شهرا قیمتش درخور توجه هه! چرا؟
تصحیح نظاه توزیشون در شرح وظایف وزیر جهاد کشاورزیه, صنعت-معدن تجارته؟ یا دُرقوزخان؟
حدود 20 سال, صنعت خودرو فرصت داشت که خوردو ساز بشه! ولی هنوزم از مشکلات ریشه ای رنج میبره! قدرت انع
به نام خدا
سلام خدمت همه مخاطبین عزیز
میخام شما را با شرکتی آشنا کنم که بعد مدت کوتاهی به درامد هفتگی حداقل 528000هزار تومان خواهی رسید. ابتدا میخام یک مقدمه بگم. ابتدا مردم قبوض برق و آب و.. از طریق اداره پست پرداخت می کردند وقتی عابر بانک و اپلیکیشن و..آمد مردم میگفتن از این طریق(عابر بانک و اپلیکیشن ها) قبوض رو پرداخت نکنید کلاهبرداریه و... اما بعد مدت کوتاهی مردم فهمیدن کلاهبرداری نیست.
کار بازاریابی شبکه ای ابتدا که وارد کشورمون شد برای ما مرد
به نام خدا
میخام شما را با شرکتی آشنا کنم که بعد مدت کوتاهی به درامد هفتگی حداقل 528000هزار تومان خواهی رسید. ابتدا میخام یک مقدمه بگم. ابتدا مردم قبوض برق و آب و.. از طریق اداره پست پرداخت می کردند وقتی عابر بانک و اپلیکیشن و..آمد مردم میگفتن از این طریق(عابر بانک و اپلیکیشن ها) قبوض رو پرداخت نکنید کلاهبرداریه و... اما بعد مدت کوتاهی مردم فهمیدن کلاهبرداری نیست.
کار بازاریابی شبکه ای ابتدا که وارد کشورمون شد برای ما مرد
تمام این هفته میخواستم بنویسم. درباره اینکه هوا واقعا خوبه اما من رو غمگین میکنه. درباره اینکه دوست دارم ۱۴ساله باشم. دوست دارم شبیه ۱۴سالگیم از رمان های نودوهشتیا طور لذت می‌بردم. دوست دارم ریاضی میخوندم. نجوم میخوندم. خدایا، نجوم‌ میخوندم. درباره اینکه خیلی استرس دارم. و‌ خیلی می‌ترسم. درباره اینکه برعکس همیشه هیچ لیست ارزویی برای امسال نساختم. اینکه از ارزوهام می‌ترسم. اینکه نمیتونم غذا بخورم، نمیتونم بخوابم، تمام مدت سردمه و میدون
مواد تشکیل دهنده ممبران (ممبرین) از نوع مواد نیمه نفوذپذیر یا نیمه تراوا می باشند که مانع عبور آلودگی های شیمیایی و املاح نامطلوب و حتی ویروس ها و باکتری ها  می گردند بطوریکه ناخالصی ها از خروجی فاضلاب ممبران به بیرون هدایت می شوند و تنها آب از این غشاها عبور می نماید، غشای ممبران توانایی این را دارد که املاح نامناسب موجود در آب تا ابعاد 0.0001 میکرون را حذف نماید بدین صورت آبی پاک به دست می آید.
برای خواندن کامل مطلب به ممبران چیست و چطور کار م
تمام مساله این است که هیج چیز را برای همیشه در تعلیق نمی توانی نگه داری. تاریخ به انتظار تصمیم تو نخواهد نشست، تو میتوانی زودتر از ان لحظه که انتظار به اوج خود می رسد و ظرف بلور میان زمین و هواست، ضربه ات را بزنی و انتظار را پایان بخشی، اما هرکز نمیتوانی کاسه را میان زمین و هوا رها کنی، زودتر شکستن، اری، دیرتر شکستن، شاید.اما به هر حال، شکستن ، نقش بلور است.هنگامی که معرکه، معرکه ی عبور است نه توقف و عبور، ذات همه چیز است.
نادر ابراهیمی
آتش بدون
به نام خدا
میخام شما را با شرکتی آشنا کنم که بعد مدت کوتاهی به درامد هفتگی حداقل 880/000هزار تومان خواهی رسید. ابتدا میخام یک مقدمه بگم. ابتدا مردم قبوض برق و آب و.. از طریق اداره پست پرداخت می کردند وقتی عابر بانک و اپلیکیشن و..آمد مردم میگفتن از این طریق(عابر بانک و اپلیکیشن ها) قبوض رو پرداخت نکنید کلاهبرداریه و... اما بعد مدت کوتاهی مردم فهمیدن کلاهبرداری نیست.
کار بازاریابی شبکه ای ابتدا که وارد کشورمون شد برای ما مر
به نام خدا
میخام شما را با شرکتی آشنا کنم که بعد مدت کوتاهی به درامد هفتگی حداقل 880/000هزار تومان خواهی رسید. ابتدا میخام یک مقدمه بگم. ابتدا مردم قبوض برق و آب و.. از طریق اداره پست پرداخت می کردند وقتی عابر بانک و اپلیکیشن و..آمد مردم میگفتن از این طریق(عابر بانک و اپلیکیشن ها) قبوض رو پرداخت نکنید کلاهبرداریه و... اما بعد مدت کوتاهی مردم فهمیدن کلاهبرداری نیست.
به نام خدا
آنچه در مطلب قبل در ادامه مباحث کاربردی تعمیر موتورسیکلت به شما ارائه دادیم آموزش تصویری تعمیر گیربکس و صفحه کلاچ موتورسیکلت بود. حال می خواهیم آموزش تصویری سیم کشی موتورسیکلت 125 آشنا نماییم.
مقدمه:
هرچند موتورسیکلت ها هم دارای باتری، سیم، فیوز و سایر سوکتها و اتصالات می باشند اما پیچیدگی سیستم سیم‌کشی موتورسیکلت ها به اندازه خودروها نیست. علاوه بر توزیع نیروی الکتریکی تولید شده در باتری بین قسمت های مختلف موتورسیکلت، سیم ها وظیفه انتقا
قدرت شکرگویی
«قارون» هرگز نمی دانستکه روزی، کارت عابر بانکی که در جیب ما هستاز آن کلیدهای خزانه وی که مردهای تنومند عاجز از حمل آن بودند ما را به آسانی مستغنی میکند...و «خسرو» پادشاه ایران نمی دانست که مبل سالن خانه ما از تخت حکومت وی راحت تر است...و «قیصر» که بردگان وی با پر شترمرغ وی را باد می‌زدند،کولرها و اسپلیتهایی که درون اتاقهایمان هست را ندید...
ادامه مطلب
تور ویژه تعطیلات خردادماه به مقصد گیلان
جاذبه های برنامه:
- حضور در ارتفاعات و ییلاقات تالش (سرزمین رویاها).
- بازدید از جاده اسالم-خلخال، معروف به جاده بهشت با چشم اندازهای زیبا و بکر و یکی از ده جاده زیبای کشور.
- عبور از دشت شقایق، کرمان، چارسو، اسبه بونی و ...
- دیدار از روستاهای بکر و مردمانی با زندگی ساده ولی پر از عشق.
- بازدید از ییلاق و روستاهای: بیلی، ناو، خلیان، دریابن.
- بازدید از آبشار دریابن.  
- چشم انداز ییلاق و کلبه های چوبی روستایی.
-
امروز قیمت‌ها در بازار ارز تهران مجددا صعودی شد به طوریکه دلار باز هم از مرز ۱۲هزار تومان عبور کرد.بر این اساس قیمت هر دلار آمریکا به ۱۲۰۵۰تومان برای فروش و ۱۱۹۵۰تومان برای خرید رسید.بهای یورو نیز در صرافی‌های دارای مجوز بانک مرکزی برای فروش ۱۳۳۰۰ و برای خرید ۱۳۲۰۰تومان است.البته امروز برخی کانال‌های تلگرامی نرخ دلار را ۱۲۳۰۰ تا ۱۲۵۰۰تومان اعلام کرده‌اند که با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد دلار حتی در برخی ساعات هم به این قیمت‌ها نرسی
امروز قیمت‌ها در بازار ارز تهران مجددا صعودی شد به طوریکه دلار باز هم از مرز ۱۲هزار تومان عبور کرد.بر این اساس قیمت هر دلار آمریکا به ۱۲۰۵۰تومان برای فروش و ۱۱۹۵۰تومان برای خرید رسید.بهای یورو نیز در صرافی‌های دارای مجوز بانک مرکزی برای فروش ۱۳۳۰۰ و برای خرید ۱۳۲۰۰تومان است.البته امروز برخی کانال‌های تلگرامی نرخ دلار را ۱۲۳۰۰ تا ۱۲۵۰۰تومان اعلام کرده‌اند که با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد دلار حتی در برخی ساعات هم به این قیمت‌ها نرسی
*
ﺟﻨﺎﺏ ﺷﺦ ﻣ ﻓﺮﻣﺎﻨﺪ :
‏«ﺭﻭﺯ ﺩﺭ ﻓﺮﻡ ﺍﻧﺪﺸﻪ ﻣﺮﻭﻫ ﺭﺍ ﻋﺒﻮﺭ ﺩﺍﺩﻡ، ﻭﻟ ﺁﻧﺮﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﺍﺩﻡ .ﺍﺯ
ﺧﺎﺑﺎﻥ ﻪ ﻋﺒﻮﺭ ﻣ ﺮﺩﻡ، ﻨﺪ ﺷﺘﺮ ﺭﺍ ﻋﺒﻮﺭ ﻣ ﺩﺍﺩﻧﺪ ﻪ ﻧﺎﻬﺎﻥ ﺍﺯ 
ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻣﻦ ﻟﺪ ﺮﺗﺎﺏ ﺮﺩ ﻪ ﺍﺮ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣ ﺧﻮﺭﺩ ﺣﺘﻤﺎً ﺁﺳﺐ ﻣ ﺩﺪﻡ .
ﺍﺯ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪﻡ ﻪ ﻣﺮ ﻣﻦ ﻪ ﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻪ ﺍﻦ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺍﻓﺘﺎﺩ . ﺗﻮﺳﻞ
ﺮﺩﻡ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺩﺭ ﻋﺎﻟﻢ ﺷﻬﻮﺩ ﻭ ﻣﺎﺷﻔﻪ ﺑﻪ ﻔﺘﻨﺪ: ﺍﻦ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺁﻥ ﻓﺮ 
ﻣﺮﻭﻫ ﺑ
سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm
طی دو سال، حداقل ۱۳ بار لاکپشت‌ها فعالیت قطار‌ها را مختل کردند. به همین دلیل، شرکت راه آهن ژاپن به فکر پیشگیری از مرگ غمناک لاکپشت‌ها در راه آهن و تاخیر غیرضرروی قطار‌ها افتاد. آن‌ها پس از اجرای یک سری آزمایش، یک خندق یو «U» شکل ایجاد کردند که لاکپشت‌ها را جمع می‌کرد و مانع از گیرافتادن آن‌ها بین ریل‌های فلزی و له شدن و مرگ آن‌ها می‌شد. آزمایش‌ها و دوربین‌های مراقبتی نشان داد که لاکپشت‌ها هنگام عبور از ریل اغلب در فضای بین آن‌ها می‌

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایان 1 دهه وب نویسی...